facebook

У бою на Донеччині загинув “кіборг”, історик, депутат міськради Запоріжжя В’ячеслав Зайцев

На Донеччині загинув історик та депутат міської ради Запоріжжя В’ячеслав Зайцев. Воїн брав участь в обороні Донецького аеропорту, Південного котла та Дебальцевого
Про це повідомляє пресслужба “Європейської солідарності”.

“Незламний “кіборг”, історик, науковець, депутат міської ради, військовослужбовець, який до останнього подиху захищав свою державу. В’ячеслав загинув в бою, він віддав життя, б’ючи ворога, за Україну, за кожного з нас. Ми пишаємось що знали тебе, В’ячеславе. Вічна пам’ять, Герою”, – наголосили у пресслужбі.

У В’ячеслава Зайцева залишилась дружина і маленька донька.

Про це також пише журналіст і боєць ЗСУ Вахтанг Кіпіані.

“Знову ножем у серце. На Донеччині загинув найкращий з найкращих. В’ячеслав Зайцев – історик, бібліотекар, вояк, учасник оборони Донецького аеропорту, ініціатор безлічі добрих справ. Людина, дружбою з яким можна пишатися. Всі запоріжці, які його знають – зараз плачуть. Славо, ми кожен день будемо мстити за тебе”, – написав Кіпіані.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв написав, що Вʼячеслав долучився до Збройних сил України ще в березні 2014 року. Брав участь в обороні Донецького аеропорту, Південного котла та Дебальцевого.

“З першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Вʼячеслав знову став на захист рідної країни в лавах ЗСУ. Загинув, відстоюючи цілісність нашої держави на Донецькому напрямку. Справжній українець, справжній патріот, справжній Герой. Справжній Запорізький Козак”, – додав Куртєв.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...