facebook

“Ґвалтуй українських баб”: відоме ім’я російського окупанта та його дружини, яка закликала знущатись з українок

Журналісти зателефонувати окупанту та його дружині

Журналісти ідентифікували російського окупанта та його дружину, яка закликала чоловіка ґвалтувати українок та знущатись з людей. Це – уродженці РФ, які переїхали в окупований Крим.

Про це повідомляє “Радіо свобода”.

“Баб українських ґвалтуй”
Раніше СБУ перехопила розмову окупанта зі своєю дружиною. Звірство росіянки тоді шокувало цивілізований світ, оскільки вона закликала свого чоловіка ґвалтувати українок.

“Ти давай там, українських баб ґвалтуй і мені нічого не кажи. Зрозуміло? Головне –оберігайся там”, – сказала дружина своєму чоловіку-окупанту, водночас сміючись у слухавку.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Окупант та його дружина родом з Орловської області РФ
Відомо, що російський військовий, якому його власна дружина “дозволила” ґвалтувати “українських баб”, на момент дзвінка перебував на Херсонщині.

Окупанту 27 років, його звати Роман Биковський, дружину загарбника звати Ольга Биковська. Вони родом з Орловської області РФ. Раніше окупант служив у росгвардії та брав участь в окупації українського Криму.

Для дружини окупанта головне – це “родина та діти”.
Журналісти у соціальних мережах розшукали сторінку дружини російського окупанта, яка закликала чоловіка ґвалтувати українок. Судячи з її сторінки “ВКонтакте”, її девіз: “Навчіться нікому нічого не розповідати. Ось тоді все буде добре”.

Для жінки, яка закликає чоловіка до насильства, як виявилось головне – це “родина та діти”. Відомо, що росіянка у 2017 році стала матір’ю.

Що відомо про окупанта
Сторінка окупанта Романа Биковського у соціальних мережах закрита. Проте у його друзів усе доступне. Його знайшли у друзях росіянина Олексія Забрусова, уродженця Пензенського краю, з яким Роман, судячи з опублікованих Забрусовим фото, проходив у 2016 році строкову службу.

Загарбник Биковський в 2016 році служив у військах нацгвардії РФ, зокрема – це оперативна дивізія особливого призначення ім. Ф.Е. Дзержинського, яка вважається елітним військовим з’єднанням Військ національної гвардії Росії. На одній із світлин видно будівлю позаду, яка дозволяє визначити місце його служби. Це штаб “ОДОН” (абревіатура російською, означає – “Окрема дивізія оперативного призначення”) у місті Балашиха Московської області.

Жінка, яка закликала чоловіка ґвалтувати українок, шукала роботу по догляду за дітьми
Після служби родина російського вбивці переїхала в окупований Крим. Там жінка, яка на перехопленому СБУ записі розмови радила своєму чоловікові ґвалтувати українок, шукала роботу по догляду за дітьми.

Відомо, що родина окупанта і досі живе в Криму. Про це свідчать фото матері росіянина у соціальних мережах.

Журналісти зателефонувати окупанту та його дружині
Журналісти зателефонували російському окупанту, якому дружина дозволила ґвалтувати жінок. Він збрехав, що голос на записах СБУ не його, хоча журналісти чітко впізнали голос окупанта.

Також “Радіо свобода” зателефонувала і Биковській. Вона заявила, що її чоловіка поранили в Україні та його нібито перевезли до Севастополя. Після цього жінка видалила свою сторінку з соціальних мереж.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...