facebook

ЗСУ вибили російських окупантів з “Азовсталі”

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що станом на 5 травня українські військові відтіснили російських окупантів з території маріупольського заводу “Азовсталь”.
За його словами, наразі уточнюється інформація щодо продовження боїв у районі “Азовсталі”.

Про це радник керівника президентського офісу заявив у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах, передає ТСН.

“Ми можемо сказати, що вчора зайшли російські війська на територію “Азовсталі”. Вони були вибиті нашими захисниками”, – сказав Арестович.

“Що відбувається наразі – узагальнюємо інформацію, бо її багато, і вона суперечлива. Багато емоцій довкола, а ми не можемо собі дозволити давати неперевірену інформацію”, – додав радник керівника ОП.

Заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар закликає світову спільноту та зокрема, Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського, врятувати поранених українських військових, які на території “Азовсталі” відчувають страшенні муки від тяжких ран, отриманих під час боїв з окупантами, і відсутності меддопомоги.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Про це він сказав у відеозверненні.

За його словами, триває третя доба відтоді, як на “Азовсталь” вдалося прорватися російським окупантам, а українські воїни вступили з ними у важкі кровопролитні бої. Він наголосив, що оборонці Маріуполя “вже 71 день б’ються сам-на-сам з переважаючими силами противника”.

“Та, чорт забирай, проявляють таку витримку і героїзм, що країна має знати, що означає бути вірним батьківщині. Росіяни вкотре порушили обіцянки щодо перемир’я та не дали можливості евакуювати цивільних осіб, які продовжують ховатися від обстрілів на заводі”, – заявив він.

Заступник командира полку “Азов” продовжив: “Закликаємо світову спільноту евакуювати цивільних та особисто звертаюсь до Верховного Головнокомандувача подбати про поранених солдат, які в страшних муках помирають від неналежного лікування. Дайте можливість забрати тіла воїнів, щоб українці змогли попрощатись зі своїми героями. Відреагуйте належним чином на критичну ситуацію, в якій противник не дотримується жодних етичних норм, конвенцій чи законів, знищуючи людей на очах у всього світу, керуючись вседозволеністю і безкарністю!”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...