facebook

Соромно, що я рівнялася на тебе: Полякова гнівно звернулася до Кіркорова через підтримку Марченко та Медведчука

Оля Полякова записала гнівне відеозвернення до тепер уже свого колишнього друга, російського співака Філіпа Кіркорова, який став на захист затриманого Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Кіркоров не коментував вторгнення Росії в Україну майже два місяці, а тепер з’явився в Instagram, щоб підтримати “подругу” Марченко та закликати врятувати Медведчука “із підвалів СБУ”. Текст допису “російського поп-короля” у своєму Facebook опублікувала Олена Мозгова.

На публікацію Кіркорова відреагувала й Оля Полякова.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Філіп, я так довго чекала, коли ж ти порушиш мовчання. Майже два місяці я думала, коли ж ти проявишся і з чим. І тут ти пишеш цей текст, де підтримуєш Медведчука? Тобі шкода кого? Злочинця, колаборанта, зрадника, людину, який безпосередньо причетна до всіх тих жахів, що обрушилися на мою країну?!”, – запитала артистка.

Полякова нагадала екс-другу, що Медведчук ніколи не займався бізнесом, а лише політикою, при цьому був одним із найбагатших людей в Україні. Усі свої мільярди він десятками років крав в українців.

Також співачка пройшлася по “лицемірній паломниці у косинці” Оксані Марченко.

“Тобі її шкода? А український народ, який носив тебе на руках, набивав тобі зали, співав твої пісні, любив тебе? Тобі їх не шкода? Твоїх шанувальниць, молодих і літніх, кого фізично тисячами вбиває твоя країна? Вбиває і ґвалтує жінок і дітей, стирають з лиця землі російськомовні міста, де звучали, блін, твої пісні, куди ти так мріяв повернутися. Ти їм нічого не хочеш сказати?, – запитує зірка.

“Мені соромно, що я рівнялася на тебе. Мені соромно, що я хотіла дружби з тобою. Я зневажаю себе за те, що я себе обманювала. Але я отримала урок. Ми всі отримали урок”, – підсумувала вона.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...