facebook

До кінця року втратить владу і може втратити життя: астрологи дізналися точну дату народження путіна

Дата народження Володимира Путіна, як і документи про його народження, може бути фальшивкою. Це зроблено з дуже прагматичною метою: щоб вороги, які користуються послугами астрологів, не змогли побачити слабкі моменти та не завдати удару. Багато практикуючих астрологів відзначають, що господар Кремля користується послугами цілої армії астрологів. Як докази – дати всіх його “дій”, указів обрані найоптимальніші з погляду країни та керівника країни. Але проблема у тому, що має співпадати й інший аспект – час народження керівника країни. Тобто у трикутнику “час народження – діяльність – правитель” точку з офіційною датою народження, точніше часом, явно свальсифіковано.

Практикуючий астролог Надія Борова склала прогноз для Путіна відповідно до можливого реального часу його народження.

Цей час у даті більш-менш точно змогли вирахувати світові астрологи. Все говорить про те, що все, що зараз робить Путін, на користь йому не піде. Враження таке, що він слабо розуміє результат своїх дій або оцінює його неправильно.

Хронологія
Як відомо, за наказом Путіна 24 лютого 2022 року армія РФ вторглася в Україну. Але, незважаючи на всю свою армію астрологів, з війною Путін прорахувався. Так, дата обрана не випадково, і для такої дії вона підходить якнайкраще. Але питання не лише у даті.

Найімовірніше, астрологи, в страху перед “господарем”, просто дали йому те, що він хотів почути – гарну дату для вторгнення. Але це не означає, що ця дата хороша для перемоги. А у випадку з Україною – зовсім навпаки. Це як хороший день, щоб піти на рибалку – сонечко, тепло, безвітряно. Та ось тільки риба клювати не буде, і взагалі ваші снасті непридатні ні для чого, а похід до водойми в цей день протипоказаний, бо загрожує тяжкими наслідками.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Отже, що пророкують зірки для Путіна.

Перша критична дата – це 30 квітня. По-перше – це якесь загострення проблем зі здоров’ям, що вже є, по-друге, як це не дивно, існує “загроза” від інших людей. Це не обов’язково загроза тілу, життю. Це і дії, спрямовані на дискредитацію людини, підкилимні інтриги. Тобто, дії інших людей, які завдають будь-якої шкоди нашому товаришу, включаючи морально-психологічний, який може спрацювати як тригер, у тому числі щодо здоров’я психологічного та фізичного.

Біля цієї дати, через 2-3 дні, можуть відбуватися події, які стосуються “роботи” Путіна. Тобто прийняття рішень може будь-яких законів або принципових змін у чомусь, що стосуватиметься РФ.

Але це – деструктивні дії та користі РФ не буде, а буде чергова нісенітниця. Можливе посилення боротьби з “ворогами” на будь-яких рівнях. Взяття під контроль держави все до чого дотягнеться Путін, незгодних буде ізолювати. Мало того – це набуває ідіотичних форм, від націоналізації майна західних компаній, що пішли з РФ, до фізичного усунення деяких “топів” у різних сферах.

Ресурси. Вони критично виснажуються. Причому в “новій редакції” дати народження Путіна його особисті ресурси дорівнюють ресурсам країни. Він ототожнює свій гаманець та нематеріальні ресурси з державним гаманцем та можливостями. Такій людині влада взагалі протипоказана. На будь-якому місці, у фірмі, чиновником, начальником, президентом, – скрізь він ототожнюватиме себе і свою роботу як свій ресурс, і використовуватиме у своїх цілях.

Найближчим часом його агресія нікуди не зникне, договороспроможність нульова, хоч і робитиметься вигляд, швидше за все розмивання, введення в оману.

До кінця літа – початку осені закінчаться якісь дії, що підтримують народ. Якщо про Путіна особисто, то завдяки махінаціям він збереже якусь кількість грошей і виведе їх у тінь. До речі, і росіянам бажано убезпечити свої заощадження, і бажано так, щоб держава до них не змогла дотягнутися.

Весь час до кінця року Путін перебуватиме в системі саморуйнування, тобто своїми діями завдаватиме сам собі шкоди. І ще в його оточенні точно є таємний ворог(и), які вже йому шкодять.

Щодо цього, то цікавий час – кінець листопада. Там може статися щось, що змусить Путіна буквально панічно чогось боятися, і це буде заслуга інших людей (які цей страх або забазпечть, або підтримуватимуть, або реалізують змову).

Кінець листопада – це дата ймовірного кінця життя. Або через серйозне загострення в цей час захворювань, або загрози від чогось, когось.

Найнебезпечніші періоди.

Кінець квітня – початок травня (30.04 – 10.05)

Кінець листопада-початок грудня (19.11 – 02.12)

Якщо до початку грудня Путін залишиться живим (а такий шанс є), то можливість втратити владу – кінець грудня, початок січня. Фактично в новий, 2023 рік, сусідня країна може увійти вже як без “звичного володаря”, так і зовсім в іншому вигляді і навіть взагалі не в тих кордонах, які існують сьогодні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...