facebook

Так виглядають наші герої: боєць “Полтава” кинув роботу у Франції, обійняв сім’ю і одразу на фронт

Коли Олександр дізнався від дружини, що над Україною літають ракети, вибрався на перекладних з Франції, де працював далекобійником, обійняв родину і відправився на фронт.

Історію бійця з позивним “Полтава” розповів головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.

Олександр родом з Полтави – звідси і позивний. 24 лютого він зателефонував дружині, та підтвердила: “Так, над нами пролетіли ракети”.

Війна триває вже понад 8 років
“Полтава” воював на Донбасі в 2014-2015 роках, тому зараз не міг залишитися осторонь, у безпеці. Рішення повернутися було прийнято миттєво.

“Хіба я зараз міг залишитися за кордоном? Перекладними дістався додому. Півтори години побув удома, обійняв рідних, взяв свої бронежилет, каску та поїхав до військкомату”, – розповідає Олександр.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Його відправили до 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, і зі своїм підрозділом він поїхав на позиції.

“Всі українці зараз мої побратими”
“В бою під Мощуном я зрозумів, що маю поряд надійних людей, які завжди прикриють спину. В 14-му році я казав, що є бойові побратими, за яких я віддам життя. З початком повномасштабного вторгнення я можу сказати, що мільйони українців є моїми бойовими побратимами”, – говорить “Полтава” і додає, що ладен життя віддати, аби Україна процвітала.

Із собою він носить талісман – плетену серветку з вишитим смайлом від доньки. Дитина подарувала, аби тато завжди усміхався.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...