facebook

Подоляк викрив Росію у брехні про “взяття” Маріуполя: фейкова країна, фейкові перемоги

Через два місяці війни у Росії заявили, що взяли Маріуполь, окрім “Азовсталі”. Однак цей металургійний комбінат займає п’яту частину території міста і за площею становить як 22 Ватикани чи три “Централ Парки” у Нью-Йорку

На фейкову перемогу рашистів у своєму Twitter вказав радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк. Він наголосив, що “Азовсталь” боронять справжні “сталеві” українські воїни.

“Після двох місяців боїв у РФ кажуть, що взяли Маріуполь. З поправкою: “окрім Азовсталі”. Тільки ось у чому справа: “Азовсталь” – це 1/5 Маріуполя. Або 22 Ватикани чи 3 “Централ Парки” у Нью-Йорку. Взяли місто? Ага. Фейкова країна, фейкові перемоги. І справжні українські захисники. Зі сталі”, – написав Подоляк.

Подоляк вказав на фейкову перемогу РФ

Раніше глава російського оборонного відомства доповів президентові країни-агресора Володимиру Путіну про перебіг війни проти України. Зокрема, за словами Шойгу, Маріуполь “звільнили” російські війська та найманці з так званої “ДНР”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Попри це, українські захисники, які перебувають в обложеному Маріуполі, продовжують завдавати ударів по окупантах. Незважаючи на важку ситуацію, бійцям вдалося знищити три ворожі танки, два БМП та БТР.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...