facebook

Коли Україна “очиститься” від окупантів: таролог поділилася прогнозом

Усі українці з нетерпінням чекають миру та закінчення війни, і за словами таролога Яни Пасинкової, ситуація може змінитися вже у перші тижні травня 2022 року. Про це вона розповіла виданню Fakty.

Експерт зазначила, що на питання щодо переговорів у неї випала карта перевернутого диявола. Це означає, що ми почнемо позбавлятися всієї нечисті на території України. І тоді переговори стануть пліднішими. Карти показали, що поки що рано видихати, всій країні доведеться перебувати в напрузі.

“Переломними будуть перші два тижні травня. У будь-якому разі – наша перемога. Але перші два тижні травня переломні у плані того, наскільки швидко це станеться, а це залежить від рішень мільйонів людей, ну тисяч – це точно. Їхні рішення змінюються кожну секунду. Тому у плані переговорів буде краще, якщо вони будуть лише після того, як російські війська покинуть нашу країну”, – зазначила таролог.

Яна Пасинкова побачила, що остаточно “очиститися” від нечисті наша країна зможе вже ближче до осені.

Називати точну дату перемоги України поки що рано, оскільки у травні перейде “переломний” момент, який може як відстрочити її, так і наблизити.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...