facebook

У боях за Україну загинув “кіборг” Руслан Боровик із позивним “Багдад”. Фото

У боях із російськими окупантами загинув захисник України Руслан Боровик. Чоловік захищав нашу країну з 2014 року, пройшов через пекло в Донецькому аеропорту, і після повномасштабного вторгнення РФ вирушив на фронт першого ж дня, 24 лютого.

Про трагічну загибель “кіборга” у Facebook повідомила журналістка Андріана Біла та інші українці, які були знайомі з військовослужбовцем.

Боровик двічі брав участь у місіях в Іраку у 2004-2005 роках, тому згодом і отримав позивний “Багдад” (столиця цієї країни). Потім чоловік багато років працював інкасатором у банку.

У 2014 році він був мобілізований до лав ЗСУ, проходив службу в 90-му батальйоні на базі 95-ї окремої аеромобільної бригади (тепер Десантно-штурмові війська), був гранатометником. Під час боїв за ДАП “Багдада” було поранено в ногу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У нього залишилися дружина та дві маленькі доньки. Зокрема, 2020 року у День Незалежності 24 серпня його донька Ганна взяла участь у Марші захисників України.

Також Боровик захоплювався мистецтвом фотографії. Навіть під час важких боїв він знаходив можливості зробити кілька кадрів на згадку. Виставки його робіт навіть проходили у стінах Верховної Ради.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...