facebook

На Київщині знайшли тіло загиблої від ворожого снаряду 10-річної дівчинки

Під час фіксації кримінальних правопорушень, скоєних армією рф у Київській області, у селі Шибине було виявлено тіло десятирічної дівчинки.

Про це у Телеграмі поінформувала Уповноважений ВРУ з прав людини, передає Укрінформ.

​«Під час фіксації кримінальних правопорушень, скоєних армією рф на Київщині в селі Шибине, виявлено тіло 10-річної дівчинки, яка загинула від осколкових поранень через потрапляння в будинок ворожого снаряду», – поінформувала вона.

Також, за її даними, у результаті обстрілів росіян було поранено 11-річну дитину з Лозівського району Харківської області.

Окремо Денісова зазначила, що у Великомихайлівській громаді на Дніпропетровщині загарбники обстріляли будівлю школи та дитсадка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Уповноважений ВРУ з прав людини висловила переконання, до дії російських загарбницьких військ є прямим порушенням права дітей України на життя і безпеку, що гарантовані Гаазькими і Женевськими конвенціями та Конвенцією ООН про права дитини.

«Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти порушень рф прав дитини в Україні. Я закликаю міжнародних партнерів надати зброю для боротьби з країною-агресором рф», – уточнила Омбудсман.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...