facebook

Арестович назвав єдиний варіант “примирення” з рф

Російські окупанти повинні повністю піти з України. Компромісу з кремлем та окупації ним частини України для “умиротворення” не буде.
Про це заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович в етері 24 каналу.

За його словами, президент і керівництво України, а також дипломати й наші міжнародні партнери вважають можливим так зване “примирення” з рф лише після капітуляції москви, виведення путінських військ і розмови про компенсації за завдані збитки.

Арестович переконаний, що про будь-яке примирення з ворогом зараз не може йтися.

“Єдиний варіант примирення – це російська капітуляція, виведення військ і розмови про компенсації. Це принципова позиція керівництва держави. У мрійників в Європі є час, щоб уявити, як все неоднозначно, але нічого з цього не буде, крім військової поразки росії та викиду з України всіх ворожих солдатів”, — заявив Арестович.

Він вважає, що деякі країни хочуть повторити Мінські угоди, зокрема закликаючи припинити вогонь будь-якою ціною.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Жодного варіанту, де ми дозволяємо росіянам залишитися тут, не буде. Окремі країни можуть спробувати домовлятися, але бачимо, які різнобічні процеси йдуть в Європі. Вони часом будуть коливатися, тому що це європейська школа політики”, — розповів Арестович.

Крім того, він допустив, що між рф, Францією і Німеччиною може вестися певна гра на тристоронньому рівні. Таку поведінку Арестович називає дивною позицією.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...