facebook

У Варшаві українці провели марш вдячності польському народу (фото, відео)

Українці прийшли подякувати полякам за гостинність та допомогу.

У Варшаві в неділю, 29 травня, відбувся марш вдячності польському народові від українців, які приїхали до Польщі після агресії Росії.

Про це повідомляє “Польське радіо”.

Учасники маршу вдячності зібралися перед Сеймом, а потім пішки пройшли через площу Трьох Хрестів, Новий Світ і Краківське Передмістя до Замкові площі.

На акцію запросив у Twitter посол України в Польщі Андрій Дещиця: “Друзі пізнаються на війні. Поляки – наші справжні друзі, які щодня воюють з нами!”

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Посольстві України в Польщі пояснили, що мета заходу — подякувати полякам “за сердечність і допомогу, за дружбу та підтримку, виявлені нашому народові”.

Учасники маршу несли великий транспарант зі словами: “Дякую”; кільканадцятиметровий український прапор із написом “THEY ARE US” та підписами; зі словами “Щиро дякую”, подякою для волонтерів та маленькі паперові прапорці Польщі та України.

На Замковій площі, де завершився Марш вдячності, протягом дня проходив ярмарок українських виробів, а ввечері відбувся концерт з українськими та польськими виконавцями, зокрема, Марією Бурмакою, Kazka, TVORCHI та Poparzeni Kawą Trzy.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...