facebook

“Я тобі, Путіне, буду відданий, як собака”: полковник ФСБ розповів про взаємини Шойгу та очільника Кремля

Російський військовий розповів історію “дружби” міністра оборони РФ із очільником Кремля.

У Росії міністра оборони Сергія Шойгу вважають нездарою та великим піарником.

Про це розповів полковник ФСБ у відставці, ексдепутат Держдуми Геннадій Гудков в ефірі марафону “FreeДОМ”.

“Шойгу не люблять. Він ордени, медальки навішав… Сергій Кужугетович – непоганий піарник. І це єдина його перевага. А взагалі він не має жодного авторитету в армії. Його вважають абсолютним профаном, хоча він сам позиціонує себе видатним полководцем. За це професійні військові терпіти його не можуть. Не люблять тих, хто нічого не розуміє у військовій науці. Тож, у нас зараз у країні міністр – нездара”, – зазначив Гудков.

Також полковник ФСБ розповів Історію відносин Шойгу та Путіна.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Щойно постало питання: чи залишити Шойгу в уряді, коли Путін прийшов до влади, Сергій Кужугетович зробив йому подарунок до дня народження – лабрадора Коні. Це було не просто чудове цуценя, яке потім прожило у Путіна багато років, це був символічний подарунок, який свідчив: “Я тобі, Володимир Путін, буду відданий, як собака”. Тож, Путін це оцінив. Собачу відданість Шойгу демонстрував багато років. Саме він перший відчув, що Путін вірить у всяку нісенітницю, на кшталт вічного життя, місця сили… Тут Шойгу вгадав. Але коли настав час командувати військами, виявилося, що Шойгу ніяк не може це робити. Крім того, що він вміє піаритися на надзвичайних ситуаціях, він за великим рахунком нічого так і не навчився”, – додав ексдепутат Держдуми Геннадій Гудков.

Він відгукнувся і щодо особливостей характеру Шойгу. За словами Гудкова, російський міністр дуже жорсткий, мстивий, уразливий.

Ексдепутат Держдуми додав, що загалом російська армія відбиває характер влади.

“Якщо в нас влада все робить у збоченій формі: в’язниці, табори, тортури, кримінальні справи, переслідування. отруєння… Армія відбиває моральний рівень самої влади. Тому такий зброд там зібрався: кати, садисти, невдахи. Вони відіграються на українцях, які перебувають в окупації, щоб самоствердитися”, – зазначив Геннадій Гудков.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...