Україна, яка перемогла в Євробаченні, не зможе прийняти конкурс у 2023 році через військові дії. Про це сьогодні, 17 червня, повідомив Європейський мовний союз.
В якості місця для проведення пісенного конкурсу зараз розглядається Великобританія. Учасник від цієї країни посів друге місце на Євробаченні у 2022 році.
“EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra’s 14 травня в Турині та поділитися своїм сумом та розчаруванням з приводу того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні…”, – йдеться у повідомленні.
Водночас, організатори зазначили, що хотіли б, щоб перемога України відобразилася на конкурсі наступного року: “Це буде для нас пріоритетом у наших обговореннях із можливими господарями конкурсу”, – сказали в EBU.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…