facebook

“Він був світлий, але снаряди на це не зважають”: на війні загинув тернополянин Андрій Побережник

На війні під час обстрілу загинув тернополянин Андрій Побережник.

Про втрату у Фейсбуці повідомив товариш загиблого Андрій Шкула.

“Так складалось, що в житті поряд було завжди багато людей. Колеги, колєги, знайомі. Але в саме життя я мало кого пускав. Закритий страшенно… Моє близьке коло – дуже-дуже вузьке.

Сьогодні з нього війна вирвала ще одного Друга. Справжнього. Надійного. Розуміючого. Теплого і близького. Сьогодні загинув Андрій Побережник.

Коли наприкінці травня загинув близький мені Віталій Дерех і я захлинаючись сльозами згадував його переглядаючи фото – натрапив на знимку де і Віталік і Андрій разом. Вони тоді обидва в гості завітали…

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Не сильно віруюча я людина, але молив небесні сили аби хоч з Побережником все було гаразд. Не почув ні Бог, ні Боги, ні якась там вища сутність, ні космос… Це просто ппц…

Андрій зумів залишитись живим під час виходу з Дебальцево. З початком повномасштабної війни – одразу вирушив туди. Коли був зв‘язок писав і телефонував. Жартував, що в нього «екскурсійний тур знайомими місцями». Блт!

В ньому не було шаленості, ненависті, бажання нищити й вбивати. Він світлий… але артснаряди, вочевидь, не дивляться на те. Не знаю, що ще написати.

Пишу, власне, не через біль – його теплі спогади стишать. Але знайомі і друзі мають знати про цю біду. Співчуваю нам всім – гинуть найкращі. Герої, нажаль, вмирають. Але пам‘ять має жити!”, – написав Шкула.

Він також додав, що згодом повідомить про час похорону.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...