У вівторок, 21 червня, один із важливих днів літа з погляду астрономії – День літнього сонцестояння. Завтра Сонце стоятиме над горизонтом максимально високо, тому в цей час спостерігається найдовший світловий день на рік. Що можна та не можна робити 21 червня, розповіли у матеріалі видання Zn.ua.
Наші пращури вірили, що День літнього сонцестояння має особливу потужну енергію, тому вони проводили різні ритуали, пов’язані з молодістю та красою. У цю містичну дату було заведено вставати рано-вранці, вмиватися росою, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд і зберегти на довше свою молодість. Також у цей день збирали трави, бо вважалося, що вони мають лікувальну силу. На їх основі робили різні настоянки та ліки.
21 червня заведено проводити на природі, веселитися та розпалювати багаття. Це свято присвячене Сонцю, яке шанували як джерело світла і життя. Наші пращури в цей день загадували бажання, і завдяки магічній силі та енергії, вірили, що воно обов’язково здійсниться.
Що не можна робити у День літнього сонцестояння?
Не можна лаятися, провокувати конфлікти, говорити нецензурні слова, випромінювати негативні думки. Навпаки, цього дня важливо оточити себе позитивом;
не можна гадати, особливо викликати душі з потойбіччя, адже Сонце – символ життя і процвітання;
відмовтеся від одягу темних відтінків, тому що Сонце любить яскраві та світлі кольори;
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…