facebook

Маріуполь за межею гуманітарної катастрофи – Андрющенко

Ситуація в окупованому Маріуполі перейшла межу гуманітарної катастрофи і з кожним днем стає дедалі складнішою. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив радник мера міста Петро Андрющенко, пише Канал 24.

За словами Андрющенка, у місті великі проблеми з харчуванням та питною водою. Весь Лівобережний район практично відрізаний від водопостачання. Завезення води відбувається в середньому один раз на тиждень, але цієї кількості людям не вистачає.

Також значно погіршилася ситуація із їжею. Скорочується як кількість гуманітарної допомоги, так і список тих людей, які можуть її отримати.

“Черги в точках із гуманітарною допомогою – тисячні. Чотири вантажівки, які привіз Червоний Хрест, розібрали за годину. Зрозуміло, всім їжі не вистачило”, – розповів Андрющенко.

У той же час окупанти витрачають величезні ресурси на пропаганду, яка переконує людей у тому, що їх “врятували”. Загарбники не лише закликають громадян залишатися у місті, а й просять повертатися тих, хто зміг вирватися з окупації. У такий спосіб вони хочуть отримати трудовий ресурс, адже більшість населення міста – непрацездатна.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...