Полонений окупант розповів про те, як обстрілював мирних людей у Маріуполі та чому вторгся до України.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на СБУ.
Як зізнається СБУ загарбник, командири казали, що треба діяти на випередження, бо їм відома навіть дата “нападу” України на РФ – 26 лютого.
“23 числа одержали наказ про висадку на території України. 24 лютого висадились. Аргументували це тим, що 26 лютого Україна мала напасти на нас. І що цією висадкою ми припинили напад”, – розповідає він слідчим СБУ.
Після того, як окупант потрапив у полон, він “різко” змінив своє ставлення. Уродженець Криму говорить СБУ, що нібито “не знав” куди вони їдуть і які саме об’єкти обстрілюють.
Коли їх повернули до місця дислокації у березні, його взвод підписав рапорти-відмови від участі у “спецоперації”. Але командування знову відправило їх в Україну.
І вже після цього солдат, який “відмовився” продовжувати війну – здійснив по українському Маріуполю близько 400 мінометних обстрілів! І знову ж таки – “нічого не знав” про це.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…