facebook

На Буковині спалах вітряної віспи

За медичною допомогою звернулося 20 вихованців Миколаївського обласного будинку дитини, евакуйованих до Чернівецької області у березні.
За повідомленням Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб у період з 30 червня по 4 липня в одному з кризових центрів Чернівців зафіксовано спалах вітряної віспи. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ.

За медичною допомогою звернулося 20 вихованців Миколаївського обласного будинку дитини, евакуйованих у березні 2022 року. Усі випадки захворювання з характерними симптомами вітряної віспи були серед дітей старшої групи – від двох до чотирьох років. Одну дитину госпіталізовано до Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, 19 вихованців проходять амбулаторне лікування згідно з призначеннями фахівців.

За час перебування у закладі діти контактували із внутрішньо переміщеними особами з інших міст, які також проживають у кризовому центрі.

“Під час проведення епідеміологічного розслідування було забезпечено ізоляцію всіх контактних дітей з подальшим медичним наглядом за ними, забезпечено комплекс санітарно-гігієнічних заходів, рекомендовано закладу тимчасово призупинити прийом нових внутрішньо переміщених осіб”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вітряна віспа (вітрянка) – це високоінфекційне гостре вірусне захворювання, яке переважно вражає дітей. Характеризується помірною загальною інтоксикацією та плямисто-папульно-верикулезним висипом на шкірі та слизових. Це традиційна дитяча інфекція. Новонароджені до двох місяців мають пасивний материнський імунітет. З трьох місяців вони стають сприйнятливими до інфекції. Максимальна кількість інфікованих фіксується у віковій групі 2-4 роки.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, американські вчені з’ясували, яку температуру спеки може витримати людське тіло. Можлива межа може бути нижчою, ніж передбачає багато людей. Коли тілу дуже спекотно, серцю потрібно працювати більше.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...