facebook

Генштаб пропонує брати жінок на військовий облік лише за власним бажанням

Генеральний штаб Збройних Сил рекомендує дозволити жінкам ставати на військовий облік за бажанням.
Про це повідомляє пресслужба Генштабу.

Там пояснили, що проведення загальної мобілізації під час війни з російською федерацією засвідчило, що на військову службу до ЗСУ та інших військових формувань призвали близько 1% жінок від загальної кількості мобілізованих.

Крім того, більшість жінок призначили на посади медичного персоналу, підрозділів зв’язку, морально-психологічного забезпечення, діловодів, бухгалтерів та кухарів. На даний час у Збройних Силах залишається потреба у жінках-фахівцях з медицини, радіотехніки та харчових технологій. Генштаб доходить висновку, що в державі на сьогодні немає гострої необхідності суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку.

«Зважаючи на це, Головним управлінням персоналу Генерального штабу Збройних Сил України опрацьовано пропозиції щодо взяття жінок на військовий облік військовозобов’язаних лише за їхньою згодою. Також пропонується розпочати проведення заходів із включення жінок до військового обліку не раніше ніж через місяць після завершення особливого періоду в державі», — повідомили в Генштабі.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...