facebook

Тепер я захищатиму Україну: 6-річна донька загиблого військового збирає кошти на ЗСУ

У Рівному 6-річна Іринка своїми руками створює прикраси й продає їх для збору коштів на ЗСУ. Дівчинка вирішила стати волонтеркою після того, як її батько загинув у березні 2022 року під Миколаєвом.

Про юну волонтерку з Рівного розповіли в “Суспільне”.

6-річна Іринка – дочка героя Олександра Васильєва, який загинув в Миколаївській області. Після загибелі батька в березні 2022 року дівчинка вирішила допомагати ЗСУ – вона почала робити своїми руками прикраси і їх продавати.

“Якось вона прокинулася і каже мені: “Мій батько захищав Україну? Захищав. Він загинув? Загинув. Тепер я буду захищати Україну”, – розповіла мама Іринки Вікторія Васильєва.

Іринка робить різні прикраси – віночки, шпильки, гумки та безе. Свої вироби вона продає на благодійних ярмарках і в соціальних мережах.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Спочатку мій дядько загинув, потім батько загинув. І так я вже займаюся цим творчим заняттям, допомагаю ЗСУ”, – розповідає Іринка.

Менше ніж за два місяці Іринка зібрала гроші на два тепловізори. Дівчинка їх вже передала на передову – в роту, де служив її батько.

“Перший тепловізор вона збирала десь близько місяця. Коштує 1400 Євро. Другий тепловізор вже коштував 1700 євро. Вона вірить, що Бог побачить, які вони класні чоловіки й всіх військових він поверне”, – додала Вікторія.

Тепер 6-річна Іринка збирає гроші на автомобіль для військових і мріє придбати їм потужну зброю.

“Я мрію про Javelin” – каже юна волонтерка.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...