facebook

Вручення повісток: Резніков розповів, що наразі відбувається з мобілізацією в Україні

За його словами, проблем та провалів з набором до війська наразі немає.

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що наразі відбувається з мобілізацією.

Про це він повідомив 25 липня в ефірі єдиного телемарафону.

Так, за словами очільника Міноборони, проблем з мобілізацією наразі в України немає, заповнені всі необхідні позиції. Якщо сьогодні відбувається мобілізація, то за певними спеціальностями, а вручення повістки не означає призов до війська.

“Коли вручається повістка – йдеться не про мобілізацію, а про те, що деякі люди переїхали і не стали на облік. Тому вручення повісток для чоловіків призовного віку означає, що вони повинні прийти до місцевого центру комплектації, показати документ і звіритися, чи вони на обліку, чи в резерві. Ті вручення, це, насамперед, наведення ладу. Мобілізують лише за певними спеціальностями”, – пояснив Резніков.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Більше того, міністр наголосив, що категорично проти вручення повісток за порушення, наприклад, правил дорожнього руху. “Це дискредитація, і цього не повинно бути”, – зазначив очільник Міноборони України.

Нагадаємо, Верховна Рада подовжила воєнний стан в Україні та загальну мобілізацію до 23 серпня. Варто зазначити, що наразі триває мобілізація без жодних хвиль

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...