facebook

Навчальний рік 2022: школи працюватимуть у кілька змін, в онлайн та офлайн режимі

З 1 вересня в Україні відкриються навчальні заклади, які відповідають вимогам правил безпеки в умовах воєнного часу. Про те, як працюватимуть школи, які не зуміли підготуватися до початку першого семестру, і як навчатимуться діти, які виїхали за кордон, сайту “Новини.LIVE” розповіла член Комітету з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

За словами Гришиної, наразі основне завдання навчальних закладів – забезпечити доступ до освіти всім українським дітям, де б вони не були. Форму навчання батьки обиратимуть самі — або офлайн, або онлайн.

“Це означає, що там, де це можливо, школи працюватимуть в автономному режимі. Паралельно працюватиме і дистанційка”, – сказала депутат.

Також вона повідомила, що від початку російського вторгнення близько 30 тисяч українських учителів виїхали за кордон. Більшість із них (87%) планують повертатися до України, 14% — до початку навчального року, якщо у їхній школі відновлять очне навчання.

“Наразі педагоги повертатимуться до роботи активніше — у серпні складатимуть розклади. Адже школи навчатимуться у дві-три зміни, залежно від кількості учнів та розмірів сховища. Радянські споруди до 1980-х років у більшості випадків мають великі підвали та укриття – там можна працювати в одну зміну. У більш сучасних школах переважно мають прості укриття менших розмірів”, – каже Юлія Гришина.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...