facebook

У Києві двоє дітей потрапили до реанімації з COVID-19: у регіонах фіксують приріст інфікування

У реанімації однієї зі столичних дитячих лікарень перебуває двоє дітей із тяжкою формою COVID-19. Старшому з них близько двох років, молодшому – два тижні. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, пише офіційний портал Києва.

На сьогоднішній день у столичних закладах охорони здоров’я з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 78 осіб, з яких 5 дітей, а з підозрою захворювання – 29 осіб, з яких 22 дитини.

“Якщо перші 4 місяці 2022 року на стаціонарному лікуванні перебували одиниці дітей із COVID-19, а в реанімацію діти не потрапляли взагалі, то в липні лікарі відділення інтенсивної терапії боролися за життя двох малюків і зараз рятують ще двох. Це однозначно свідчить про те, що COVID у своїй тяжкій формі повертається. Повертається стрімко та агресивно, не шкодуючи найнезахищеніших – наймолодших”, – зазначила Валентина Гінзбург.

Зростання числа інфікованих фіксують і в інших областях України. Так, за повідомленням ТСН, на Буковині за місяць виявили вже вдвічі більше пацієнтів, ніж на початку літа. А на Дніпропетровщині статистика інфікування зросла на 20% лише за останній тиждень.

Нагадаємо, як повідомляв раніше Realist.online, в Україні продовжили карантин через COVID-19 до кінця літа.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...