facebook

“Просто облили мене лайном”: Єфросиніна вперше прокоментувала мовний скандал, у який потрапила разом з Поляковою (ФОТО)

Відома українська телеведуча та блогерка Маша Єфросиніна вперше прокоментувала мовний скандал, у який потрапила разом зі співачкою Олею Поляковою.

Нагадаємо, ще на початку липня Єфросиніна та Полякова в новому випуску ютуб-проєкту “Взрослиє дєвочкі” заявили, що не можуть вести своє шоу українською мовою, адже їм легше робити це російською.

Через це на ведучих полилась велика кількість критики. Прихильники Єфросініної вимагали перейти на українську і не розмовляти російською. Також у соціальних мережах тисячі українців вимагали україномовного контенту в Україні.

І якщо Полякова відповіла хейтерам майже одразу, то Єфросініна тривалий час намагалася не торкатися цього запитання. Утім, ведуча все ж вирішила пояснити свою позицію щодо цього скандалу в інтерв’ю “Радио НВ”.

Зірка переконана, що насправді їх за це захейтило небагато людей. Утім, маси відреагували на цей шквал критики.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Люди відреагували на що? Вони відреагували на жахливі, страшенні, бездарні образи, які зробили про мене. Просто сіли там кілька чуваків і дві тьоті і просто облили мене лайном. Від цього пішли заголовки, які звичайно долетіли вже до загальної маси людей. Заголовки не на мою користь. Вони кричущі були тим, що я відмовляюся говорити українською. І ось тут воно вже долетіло до тих людей, для яких ця тема є дуже болючою. І я їх розумію. Бо коли тобі болить і ти читаєш, що вона, с*ка така, відмовляється говорити українською, ти приходиш до неї в коменти і бажаєш взагалі, щоб її діти були вбиті рашистами і зґвалтовані”, – емоційно висловилася Маша.

“Просто облили мене лайном”: Єфросиніна вперше прокоментувала мовний скандал, у який потрапила разом з Поляковою (ФОТО), фото-1
Маша зазначила, вже ще до початку повномасштабної війни у публічному просторі розмовляє українською, а також веде блог державною мовою.”Далі відбулося те, що ти нічого не можеш зробити. Ти не будеш виходити і доводити всім, що твій Instagram вже давно українською, що від першого дня війни і до того, що всі інтерв’ю і проєкти, Євробачення, статті, блоги — все я вела українською, що було в публічному полі. Що я дала російською мовою інтерв’ю лише каналам, які мовили російською на весь світ на російськомовну аудиторію. Чомусь ніхто мене на вила не підіймав за мої звернення у березні і у квітні”, – обурилася Маша.

Єфросиніна переконана, що комусь була потрібна така реакція людей. На думку ведучої, таким чином намагаються розколоти українців на два табори.”Я розділяю страшенний період цього цькування на два моменти. Комусь було потрібно, щоб люди так зреагували. Реакцію людей я поважаю. Я не збираюся ставати амбасадором мовного питання в нашій країні”, – додала ведуча.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...