facebook

“Початок деокупації Криму?”: реакція українських політиків на вибухи в Новофедорівці

На вибухи в окупованому Криму, що гримлять 9 серпня, відреагувала низка українських політиків та посадовців. Зокрема, вони зауважили, що це є нагадуванням для окупантів, чиїм насправді є захоплений півострів.

Зауважимо, що вибухи лунали в Новофедорівці на головному військовому аеродромі російських окупантів.

ТСН.ua зібрав реакцію політиків України на вибухи в Криму.

Так, віцепрем’єрка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук звернула увагу, що 9 серпня саме відзначається Міжнародний день корінних народів.

“Сьогодні – Міжнародний день корінних народів. В Україні такими вважаються кримські татари, караїми та кримчаки. А сьогоднішні вибухи в Новофедорівці є черговим нагадуванням про те, чий Крим. Бо то є Україна!” – написала міністерка в Мережі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Водночас голова Офісу президента Андрій Єрмак наголосив, що “український південь особливо прекрасний у серпні”.

А заступник очільника ОП Олексій Арестович попередив росіян, що їхня звичка курити біля “бавовни” врешті-решт їх погубить.

“Російська звичка курити біля бавовни врешті-решт їх погубить. Що характерно – за алфавітом йдуть: Б-Білгород, В-Воронеж, К-Курськ, К-Крим. К-Кремлю підготуватися?” – йдеться в заяві Арестовича.

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім виступив за те, аби заборонити росіянам курити на військових об’єктах.

“Точно знаю, що вибухи в телевізорі ніколи не передають реальної атмосфери та відчуття. Подвійно неприємно, коли ти з дітьми на морі. Думаю, треба заборонити росіянам курити на військових об’єктах”, – написав Кім.

Він також додав фото мапи повітряних тривог в Україні, на якій позначено, що в Криму нібито оголошена тривога.

“Увага! Крим. Повітряна тривога”, – написав голова Миколаївщини.

А речник Одеської ОВА Сергій Братчук висміяв брехню російського Міноборони про вибухи в Криму

“У міноборони рф повідомили, що на аеродромі в Новофедорівці “здетонували авіаційні боєприпаси”, що спричинило вибухи. Техніку на місці не пошкоджено. Травмованих немає. Міністерство ганьби ніколи не бреше”, – іронізує Братчук.

Він також пригадав, як після удару про російському крейсеру “Москва”, що врешті затонув, Міноборони РФ стверджувало, начебто на судні здетонував боєприпас. Хоча насправді крейсер був атакований українськими захисниками.

“Що б там не було, головне – результат. Чомусь згадалось”, – додав речник Одеської ОВА.

Водночас очільник Львівської ОВА Максим Козицький припустив, що події в Новофедорівці можуть бути пов’язаними з початком деокупації Криму.

“На військовому аеродромі у тимчасово окупованому Криму “чомусь відбулася детонація боєприпасів”, стверджують у міноборони країни-терориста. Нарахували уже понад десять вибухів. Ймовірно, влучили у склади. Початок деокупації Криму?” – йдеться в заяві Козицького.

Нагадаємо, 9 серпня у кримській Новофедорівці лунають потужні вибухи на військовому аеродромі РФ. Туристи та місцеві жителі поспіхом залишають пляжі в районі бвибухів.

У Міноборони РФ традиційно заявили, що на аеродромі в Новофедорівці начебто “здетонували авіаційні боєприпаси”, що спричинило вибухи.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...