facebook

Синочок народився, коли батько був у полоні: неймовірне фото захисника Маріуполя з новонародженим

Захисник Маріуполя, на ім’я Всеволод вперше зустрівся зі своїм новонародженим сином. Після довгої та виснажливої оборони Маріуполя Всеволод разом з іншими захисникам вийшов з “Азовсталі”, а потім потрапив у полон російських окупантів.

Про захисника Маріуполя розповіли в Telegram-каналі “Жінки зі сталі”.

Всеволод потрапив у полон до російських військових ще в травні. Майже три місяці він провів без сонця, свіжого повітря і звісточок з дому. При обміні він зміг повернутися додому разом з ще 144 захисниками України.

“Чоловік три місяці (!) не був на свіжому повітрі. Втратив ногу і можливість рухати рукою, але не втратив жагу до життя! Триматися і не зламатися йому допомагало бажання бачити, як росте його син”, – йдеться в повідомленні.

Маленький Єгор народився, поки тато Всеволод був у полоні. Зараз молода сім’я вже разом і чекає протезування тата в одній з київських лікарень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Новонароджений малюк підтримує свого героя першими посмішками на шляху до відновлення.

“Історія цих двох – нагадування всім нам про те, що після темряви завжди настає світло. Ми щиро віримо, що всіх наших захисників чекає довге і щасливе майбутнє”, – підкреслили в повідомленні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...