facebook

Війну в Україні зупинить страшна катастрофа: старець Ігнатій побачив пророче видіння

За його словами найближчими місяцями на Україну чекає загострення на полі бою

Зупинити кровопролитну війну в Україні, розв’язану Росією, зможе страшна глобальна катастрофа. Про це йдеться у пророцтві старця Ігнатія, опублікованому у Youtube.

Згідно з видінням, українці надалі боротимуться з ворогом, військові дії триватимуть. Бійці України триматимуть оборону попри все. Водночас найближчими місяцями на Україну чекає загострення на полі бою, а також розширення фронту. Українцям доведеться бути готовими відбивати напади й диверсії противника.

Попри це, Україна не залишиться наодинці з ворогом, адже західні партнери та Сполучені Штати надалі передаватимуть зброю для оборони. І робитимуть це, доки росіяни не залишать українську землю.

– Господь показав старцю Ігнатію, що український народ не зламається, а навпаки він знайде в собі силу і далі протистоятиме ворогу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Літо 2024 року принесе нові випробування – російські терористи спробують здійснити нові атаки, намагаючись посіяти хаос і паніку. Але Господь дарує захист тим, хто вірить, – йдеться у відео.

Побачив старець також замахи на життя політичних лідерів, які підтримують РФ. Це призведе до змін у політиці низки країн, що ослабить загалом її позиції у світі.

Ще Ігнатій побачив велетенські цунамі, що накриють Китай, Японію, Австралію та частину південно-східної Азії.

– Ця страшна катастрофа відволіче увагу світової спільноти від війни в Україні – весь світ спрямує ресурси на допомогу постраждалим регіонам.

 

Це відволікання сприятиме припиненню війни в Україні та зосередженню на відбудові, – наголошується у відео.

Також побачив образ президента Володимира Зеленського. Тобто війна закінчиться за його керівництва. Надалі країна вступить у нову еру миру та відновлення. Стверджує, що після війни новим лідером України буде цивільна людина. Вона відображатиме бажання українців повернутися в нормальне мирне життя та стабільність.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...