facebook

Перетворити на квітучий сад: Шмигаль заявив, що Україна готова демілітаризувати Крим

Україна готова демілітаризувати Крим, який російські окупанти перетворили на військову базу.

Росіяни ж зараз мають вибір – покинути окупований півострів добровільно або після демілітаризації військовим шляхом.

Про це під час саміту “Кримська платформа” заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, росіяни зараз обстрілюють материкову Україну з території окупованого півострова, а тому військові об’єкти в Криму є законною військової ціллю ЗСУ.

Демілітаризація Криму необхідна для безпеки України та Європи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Україна вітала б добровільний вивід Росією своїх військ, військової техніки з території Криму та інших тимчасово окупованих територій України”, – наголосив Шмигаль.

Після деокупації півострова Україна планує зробити з Криму сучасний європейський курорт. Це стане частиною плану з відновлення України після війни, який презентували у Лугано.

Голова уряду наголосив, що Крим стане стане частиною європейського транспортного простору, буде інтегрований до європейської мережі доріг, йдеться про створення потужного авіахабу.

Шмигаль додав, що буде презентовано новий бренд “Крим-365”. Він передбачає створення інфраструктури цілорічного відпочинку. Планується будівництво готелів у співпраці зі світовими лідерами ринку, реалізація медичного туризму, будівництво найбільшого концертного майданчика. Також у Криму реалізовуватимуть енергетичні проєкти.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...