facebook

Насправді росія зараз більше боїться Україну і її контратак: британська розвідка підготувала звіт на День Незалежності

Через шість місяців після вторгнення військ РФ в Україну перспективи, які “намалював” собі кремлівський диктатор Володимир Путін, виглядають дуже похмуро. Його окупаційна армія деградувала, сама ж війна для країни-агресора виявилася дорогою та стратегічно шкідливою.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Twitter. У зведенні від 24 серпня відомство підбило підсумки пів року війни, пише Оглядач.

“Сьогодні виповнюється 31 рік незалежності України. З 2014-го Путін прагнув використати поєднання сили та примусової дипломатії для збільшення та зміцнення впливу Росії в Україні та втручання у її суверенні справи”, – підкреслили військові аналітики.

Вони нагадали, що шість місяців тому, 24 лютого, Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну з метою скинути уряд й окупувати більшу частину країни. Але вже до квітня російські лідери зрозуміли, що це не вдалося, і повернулися до скромніших цілей на сході й півдні.

Водночас наступ російських військ на Донбасі просувається мінімально, а самі окупанти перебувають в очікуванні великої контратаки ЗСУ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, в оперативному відношенні путінська армія відчуває нестачу боєприпасів, транспортних засобів та особового складу. Моральний дух у багатьох частинах збройних сил РФ дуже низький.

“Армія Путіна значно деградувала, його дипломатична влада зменшилася, а довгострокові економічні перспективи – похмурі. Минуло шість місяців і війна для Росії виявилася дорогою та стратегічно шкідливою”, – констатували у британській розвідці.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...