Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 1 вересня близько 17:00. На автодорозі Доманове –Ковель-Чернівці, неподалік села Колодно не розминулися дві автівки.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, рятувальники та бригада екстреної меддопомоги. За попередніми даними, мешканець Миколаївщини, водій автомобіля «Volkswagen» не впорався з керуванням та, виїхавши на зустрічну смугу, допустив зіткнення з автомобілем «BMW».
До Збаразької районної лікарні потрапили троє учасників автопригоди. Врятувати життя 20-річного кермувальника «BMW» не вдалося, від отриманих травм він помер реанімаційному відділені.
Винуватця ДТП затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголошено підозру згідно ч. 2 ст. 286 ККУ. Триває слідство.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…