facebook

Відома українська співачка зізналася, що втратила дитину під час війни

Солоха розповіла, що переживала сильні нервові зриви.

Українська музична виконавиця Солоха, справжнє ім’я якої – Тереза Балашова, поділилася особистою трагедією. Навесні 2022 року вона дізналася, що чекає дитину. Однак йому не судилося народитися. Подробицями знаменитість поділилася в інтерв’ю зі Славою Дьоміним.

“Зараз я не вагітна. На жаль, я втратила дитину, тому що у мене були нервові зриви. Я вже всю цю ситуацію виплакала. Тривалий час я приходила до тями. Дуже важко, але сталося як сталося”, – розповіла музикант.

Коли зірка втратила дитину, вона купила пляшку вина і сама її випила. Солоха зізналася – не знає що порадити жінкам, які опинилися в подібному становищі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Чесно кажучи, я не знала як пережити. Я просто купила пляшку вина і сама її випила. Тому що я не знала як мені розрядитися. Я ж, по-перше, нікому майже нічого не говорила. Це для мене було сакральне. Як кажуть – три місяці переживаєш, тоді вже все буде добре. Найбільш важкий час – це три місяці, коли плід формується. Я чекала три місяці і потім вже хотіла розповісти. Я про це дізналася в 10 ранку, коли була на прийомі у лікаря. Я була сама. Я не розуміла, що робити, у мене був вибух мозку”, – сказала зірка.

Щоб хоч якось відволікти себе від думок про пережиту трагедію, артистка пішла в роботу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...