facebook

“Вй*буйте на Україну”: дорослі поляки напали на підлітків, які зібралися пограти у м’яча

У Варшаві стався інцидент, під час якого троє громадян Польщі – двоє чоловіків та одна жінка – прямо на очах у їхніх дітей напали на групу молодих людей з України та Білорусі. Мотивом до цього стала ненависть на національному підгрунті.


Купити рекламу »Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на Осередок моніторингу расистської та ксенофобської поведінки, інцидент стався на одному зі спортивних майданчиків столичного району Praga-Południe. Тут зібралася група підлітків з України, Білорусі та Польщі, щоб разом пограти в м’яча. Зі цією метою молодь зустрічалася тут вже не вперше, однак цього разу місцевим чоловікам це не сподобалося.

Спочатку один з чоловіків підійшов до лавки, на якій сиділи підлітки, й сказав: “Вй*буйте звідси, і щоб вас тут і видно не було”. На запитання, чим вони заважають, агресор відповів молодим людям, що “це польська лавка, українських тут нема, а є десь в Києві” і знову повторив нецензурне послання. При цьому молоді люди поводилися спокійно та говорили, що не хочуть конфліктів. Тоді до чоловіка долучилася жінка, яка сказала неповнолітнім: “Зараз у вас будуть морди биті, я не жартую”, а другий чоловік додав: “У Польщі ви повинні робити те, що ми, кур*а, хочемо, без варіантів”. За ходом спілкування з іноземцями спосетрігали діти агресорів.

Підлітки пішли геть від дорослих поляків, які вже хотіли накинутися на них з фізичною розправою.

Інформація про цей випадок потрапила до Осередку моніторингу расистської та ксенофобської поведінки, який повідомив про злочин до прокуратури та місцевого відділку поліції. Вже за дві години після інциденту затримали одного з учасників аресивного нападу, а згодом затримали ще двох. За погрози на ксенофобному ґрунті та образу людей через національну приналежність двом чоловікам та жінці загрожує до 5 років позбавлення волі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...