Україна — у трійці світових лідерів з використання криптовалюти. Перше місце займає В’єтнам, на другому Філіппіни.
Дослідження опублікувала аналітична блокчейн-компанія Chainalysis.
За словами аналітиків, ринки, що розвиваються домінують в рейтингу. Україна потрапила в категорію країн з доходом нижче середнього. Інші країн з аналогічним рівнем доходу, що увійшли до рейтингу: В’єтнам, Філіппіни, Україна, Індія, Пакистан, Нігерія, Марокко, Непал, Кенія та Індонезія.
“Користувачі в країнах з доходом нижче середнього і вище середнього часто покладаються на криптовалюту для відправки грошових переказів, збереження своїх заощаджень та задоволення інших фінансових потреб, унікальних для їх економіки. Ці країни також схильні покладатися на біткоїни і стабільні монети більше, ніж інші країни”, — зазначають аналітики.
За словами міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, команда Мінцифри працює над розвитком та легалізацією криптоіндустрії в Україні.
“Розробили профільний закон “Про віртуальні активи”, який у березні підписав Президент. Разом з Комісією з цінних паперів та фондового ринку продовжуємо роботу над законопроєктом про внесення змін до Податкового кодексу України, щоб визначити оподаткування операцій з віртуальними активами”, — написав Федоров.
Він додав, що команда Мінцифри хоче створити в Україні сприятливі умови для розвитку криптобізнесу, “щоб світові криптокомпанії могли легально заходити в Україну та вести бізнес, використовуючи банківську систему, а українці — декларувати та захищати свої доходи у віртуальних активах”.
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…