A customer checks an Ethereum price chart on a mobile phone in front of an automated teller machine (ATM) inside a cryptocurrency exchange in Barcelona, Spain, on Thursday, Sept. 8, 2022. The upcoming 'merge' will be the Ethereum blockchain's most ambitious software upgrade ever, with the upgrade representing a fundamental overhaul of how the Ethereum blockchain works. Photographer: Angel Garcia/Bloomberg via Getty Images
Україна — у трійці світових лідерів з використання криптовалюти. Перше місце займає В’єтнам, на другому Філіппіни.
Дослідження опублікувала аналітична блокчейн-компанія Chainalysis.
За словами аналітиків, ринки, що розвиваються домінують в рейтингу. Україна потрапила в категорію країн з доходом нижче середнього. Інші країн з аналогічним рівнем доходу, що увійшли до рейтингу: В’єтнам, Філіппіни, Україна, Індія, Пакистан, Нігерія, Марокко, Непал, Кенія та Індонезія.
“Користувачі в країнах з доходом нижче середнього і вище середнього часто покладаються на криптовалюту для відправки грошових переказів, збереження своїх заощаджень та задоволення інших фінансових потреб, унікальних для їх економіки. Ці країни також схильні покладатися на біткоїни і стабільні монети більше, ніж інші країни”, — зазначають аналітики.
За словами міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, команда Мінцифри працює над розвитком та легалізацією криптоіндустрії в Україні.
“Розробили профільний закон “Про віртуальні активи”, який у березні підписав Президент. Разом з Комісією з цінних паперів та фондового ринку продовжуємо роботу над законопроєктом про внесення змін до Податкового кодексу України, щоб визначити оподаткування операцій з віртуальними активами”, — написав Федоров.
Він додав, що команда Мінцифри хоче створити в Україні сприятливі умови для розвитку криптобізнесу, “щоб світові криптокомпанії могли легально заходити в Україну та вести бізнес, використовуючи банківську систему, а українці — декларувати та захищати свої доходи у віртуальних активах”.
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…
Коли інші ще розмірковують, Євгеній вже діє. Йому всього 21 рік, але він точно знає,…
Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо. Вероніка зробила свій…
Сила країни — в її людях. І кожен, хто стає до лав ЗСУ — стає…