facebook

“Він безмежно любив Україну”: у бою з окупантам загинув командир протитанкового взводу Рудий Андрій Ярославович

Трагічна звістка знову сколихнула Тернопільщину. Під час бою за волю Батьківщини на Харківщині загинув 25-річний військовослужбовець з села Мар’янівка Рудий Андрій Ярославович.

Cумну звістку повідомили на Facebook-сторінці Великоберезовицької селищної ради.

Народився Андрій Рудий грудня 1996 року. Навчався у школах с. Мар’янівка та с. Настасів. Закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, повідомили у громаді.
Після строкової військової служби в армії підписав контракт і став до лав Збройних Сил України. З 2017 року обороняв державу у зоні АТО/ООС. Продовжив захищати Батьківщину і після повномасштабного вторгнення рф на рідну землю.

“Андрій Рудий безмежно любив Україну, був справжнім патріотом, обожнював історію та рідний край. Завжди був активним, ввічливим, веселим та оптимістичним, а ще – вірним другом. Жорстока війна забрала життя одного з кращих Синів України, відданого воїна мужнього захисника та професійного військового, який командував протитанковим взводом і знищив багато російських окупантів. Відомо, що молодий воїн-десантник зі «Стугни» знищив 8 російських танків”, – повідомляють у дописі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В Андрія Рудого залишились мати Олександра, батько Ярослав, брат Святослав і сестра Олена.

Вшанують пам’ять Героя і зустрінуть тіло у рідній Мар’янівці завтра, 27 вересня. Про час повідомлять згодом.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...