facebook

“За славним сином України плакало й небо”: навіки попрощались із загиблим військовослужбовцем Іваном Плішку

 3 жовтня, на Тернопільщині в останню земну дорогу провели воїна Івана Плішку.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Бучацька міська рада – територіальна громада.

“Сьогодні провели в останню земну дорогу нашого земляка, воїна Івана Плішку. Разом з присутніми за славним сином України плакало й небо. Холодні краплі осіннього дощу, немовби, намагалися загоїти роз’ятрене серце рідних та близьких Івана. Люблячого сина втратили батьки. Для них він був єдиною опорою та надією. Вдовою залишилася молода дружина”, – повідомляють у міській раді.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Напередодні відправлення на фронт Іван вступив у цивільний шлюб, а після повернення з війни, молодята планували взяти шлюб та зіграти весілля, однак доля склалася по-іншому. Хоч нерідним, але добрим татом був Іван для сина дружини.

“Без вірного товариша залишилось багато друзів воїна. Земляк без страху та вагань став на захист своєї держави слідом за батьком. Він мріяв про повернення додому та мир, якого так і не дочекався. На жаль, у війни жорстокі правила і вона безпощадна до людських життів. Просимо Бога, щоб допоміг рідним і близьким усвідомити і прийняти таку непоправну втрату. Тепер мужній захисник Іван Плішка із небес продовжує боронити неньку-Україну та кожного з нас. Ніколи не забудемо твою відвагу та подвиг, наш славний Герою”, – йдеться у дописі.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...