facebook

Гороскоп на 7 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли буде помітним результат минулих зусиль

День, протягом якого з’являться перші “паростки” справ – як професійного, так і особистого характеру – розпочатих місяць-півтора тому.

Їхній результат безпосередньо залежатиме від того, чи правильно була обрана мета, а також від кількості – і якості – витрачених для її досягнення зусиль. Має значення і спрямування виконаного: так, якщо кінцевим результатом передбачалося добро, підсумок буде позитивним, а якщо зло – то навпаки.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 7 жовтня для Овнів

Найбільш неконструктивне почуття, яке ви можете відчути в цей час – жалість до себе: вона виб’є вас із робочої колії, і останній робочий день тижня виявиться невдалим – принаймні у професійному плані.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 7 жовтня для Тельців

Бажати комусь зла – як на словах, так і в думках – навіть під впливом хвилинного роздратування сьогодні категорично забороняється: ви майже одразу отримаєте відповідь у вигляді бумеранга, тож не ризикуйте марно.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 7 жовтня для Близнят

День несприятливий для приймання важливого – кардинального – рішення: сьогодні ви зробите це похапцем, тому не дивно, що помилитеся, а згодом вам доведеться все переробляти.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 7 жовтня для Раків

Небажано робити великі придбання: з великою часткою ймовірності вони будуть невдалими, а ви шкодуватимете про бездарно витрачені – простіше кажучи, викинуті на вітер – гроші, які зараз треба економити.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 7 жовтня для Левів

Події цього дня багато в чому змінять ваше ставлення до людини, яка досі здавалася вам вкрай неприємною: може виявитися, що весь цей час ви помилялися в оцінюванні якостей її характеру.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 7 жовтня для Дів

Від рідних вам людей, якими б близькими ви з ними не були, сьогодні краще триматися якомога далі: встановивши дистанцію, ви уникнете серйозної сварки, яка може завдати невиправного удару по ваших стосунках.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 7 жовтня для Терезів

Чудовий час для того, що виправити скоєні раніше помилки, особливо якщо йдеться про стосунки з людьми: бажано попросити вибачення у тих, кого ви образили – як спеціально, так і мимоволі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 7 жовтня для Скорпіонів

Серйозних фізичних навантажень сьогодні необхідно уникати: до видатних спортивних досягнень ваш організм зараз не готовий, тому така поведінка загрожує травмами і тимчасовою непрацездатністю.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 7 жовтня для Стрільців

Яким би важливим не здавався вам матеріальний бік життя, згадайте і про духовну його складову: чому б вам, наприклад, не взяти квитки до оперного театру чи на концерт симфонічної музики?

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 7 жовтня для Козорогів

Примхи і невдоволення близьких можуть викликати у вас дратівливість у відповідь, проте не варто дозволяти собі виходити за межі пристойної поведінки – майте поблажливість до чужих слабкостей.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 7 жовтня для Водоліїв

Успіх зірки гарантують лише тим представникам вашого знака, хто від самого ранку – а ще краще звечора – складе зрозумілий і докладний план і дотримуватиметься його пунктів з точністю до коми.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 7 жовтня для Риб

Не варто підпускати до себе людей, які чомусь вам неприємні: вони заберуть у вас енергію, необхідну для життя й роботи, що небажано будь-коли, а наприкінці робочого тижня – особливо.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...