facebook

Війська РФ втікають із Луганщини: у Кадіївці палять архіви за всі роки окупації, а у Сватовому мінують усю територію

Сили оборони успішно контратакують окупантів із території Луганської області, ті поспішно втікають, кидаючи особисті речі та бойову техніку. На жаль, часто противники практикують принципи випаленої землі.

Війська РФ втікають із Луганщини: у Кадіївці палять архіви за всі роки окупації, а у Сватовому мінують усю територію

Так, загарбники спалили всі архіви та документи, в яких містяться матеріали про початок фашистської війни у регіоні у 2014 році. Про це розповіли у Генштабі ЗСУ на Facebook.

Окрім того, під час чергового хаотичного відступу ворог здійснив підрив греблі, що спричинило підтоплення населеного пункту Райгородок. Україна визначає масштаби збитків, а також наслідки втрати цього об’єкта.

“У Сватовому вже заміновані основні інфраструктурні об’єкти, будівлі та території, звідки втекли російські війська”, – наголосили у ЗСУ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у перехопленні телефонної розмови з другом окупант поскаржився на те, наскільки армія РФ непідготовлена та не забезпечена елементарними потребами порівняно з ЗСУ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“У них є взагалі все! У нас немає ні**я! Я ж кажу, що тут усе не так, як думають там, у Росії! Тут по-дорослому, братику”, – каже окупант.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...