facebook

Втратив руку і покинув, щоб не бути тягарем: дівчина розшукала воїна ЗСУ, щоб одружитися

Українського захисника поранили в річницю дня знайомства з його коханою.

У Львові дівчина розшукала 22-річного воїна ЗСУ з Житомирщини, який на фронті втратив руку та вирішив покинути кохану, щоб не бути для неї тягарем. Пара одружилася просто в лікарні.

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

22-річний Сергій Костюченко родом із Житомирської області. 2014 року хлопець разом із батьком був на Майдані. Два роки тому підписав контракт із ЗСУ. Спочатку хлопець захищав Київську область, потім – Луганщину. 29 травня Сергія поранили на фронті. У цей день він хотів відпроситися додому, щоб відсвяткувати з коханою річницю зустрічі, проте отримав бойове завдання.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Коли почався артостріл, Сергій був у полі. Пам’ятає лише вибух. Коли розплющив очі, правої руки вже не було, ліва була пошкоджена. Посічені ноги. Він не міг встати і не міг покликати по допомогу – легеня була розірвана. Хлопець пригадує: чекав на смерть, бо було дуже боляче. Єдине, за що хвилювався – що його тіла не знайдуть. Тієї миті на машині повз проїздив побратим. Сергій з останніх сил підняв ногу. І той його побачив”, – йдеться у повідомленні.

Хлопець спочатку був у реанімації, йому ампутували руку. Коли прокинувся, вирішив розлучитися з коханою, щоб не бути для неї тягарем. Проте Юлія через побратимів Сергія дізналася, де перебуває її коханий, та приїхала до лікарні. Там вона запропонувала коханому одружитися. Пара побралася просто у лікарні.

Зараз Сергія очікує ще одна складна операція, оскільки він може втратити і ліву руку. Також українському захиснику планують встановити протез та вже збирають гроші на допомогу.

Історії воїнів ЗСУ
Відомий польський оториноларинголог Казімєж Нємчик спільно зі львівськими медиками лікарні Святого Пантелеймона повернули слух бійцеві ЗСУ. Медики здійснили надскладну операцію – двобічну тимпано- та мірингопластику.

Боєць “Азову” Лев Пашко 134 дні перебував у російському полоні. Захищаючи “Азовсталь”, український воїн написав своїй дівчині коротке повідомлення з пропозицією одружитися. Кохана відповіла йому аж після повернення додому. Тепер пара нерозлучна.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...