Його позбавлять волі на 12 років
У суді довели, що 44-річний рівнянин у грудні 2019 року зарізав свого сусіда. Така новина з’явилася на офіційній сторінці прокуратури Рівненщини.
Тіло з ножовими пораненнями шиї знайшли 29 грудня 2019 року в одному з будинків на Ювілейному. Вбитий чоловік жив у квартирі поряд з місцем вбивства.
Ми писали про це тут: У Рівному знайшли вбитим чоловіка (ФОТО)
Правоохоронці встановили, що його зарізав сусід, який втік з місця злочину.
За декілька днів по цьому вбивцю затримали в одному з монастирів.
З’ясувалося, що між вбивцею та вбитим того вечора виник побутовий конфлікт, під час якого чоловік не менше 8 разів вдарив сусіда кухонним ножем в шию. Потерпілий помер на місці.
Рівнянин частково визнав свою провину, але переконував, що на таке він не здатен і взагалі такого не пам’ятає.
Суд призначив йому позбавлення волі строком на 12 років.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…