facebook

“Зa штo ви тaк сo мнoй, я нє пaнємaю”: на росіянку, яка подорожувала Європою, чекав “сюрприз” (ФОТО)

Росіян не раді бачити у багатьох країнах світу. Так, росіянка Єлєна Славко разом із родиною вирушила на власному авто в тур Європою. Їхала туристка з Білорусі до Латвії, а звідти – до Швеції та Норвегії. В останній країні на машині громадянки країни-агресорки залишили неприємний сюрприз – видряпане англійською мовою слово murderers (“вбивці”).

Про це розповідає російське пропагандистське видання “Лента.ру”.

Єлєна розповіла, що у Норвегії на Лофотенських островах вона разом із сім’єю під час тріпу приїхала до однієї з гір, щоб погуляти околицями. Автомобіль вона залишила на необладнаній парковці. Поруч стояли й інші машини із європейськими номерами. Переважно, норвезькими та шведськими.

“Ми бачили всіх, хто спускався і піднімався. Всі були налаштовані доброзичливо. Але коли повернулися, побачили, що бічне дзеркало було вивернуто, на дверях невелика вм’ятина, а на капоті – напис”, – поділилася туристка.

Олена підкреслила, що перед тим, як їхати на відпочинок до Європи, вона отримувала рекомендації та попередження від друзів, які запевняли, що за кордоном росіяни можуть зіткнутися з неприємними інцидентами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...