facebook

Бажають жити: росіяни масово телефонують на гарячі лінії для здачі в полон

Новомобілізовані росіяни йдуть на передову, але швидко усвідомлюють, що в Україні все не так, як їм розповідають при мобілізації, а єдиний спосіб вижити – здатися у полон. Росія навіть набирає в’язнів для участі у війні. Понад 3000 російських військових вже звернулися на гарячі лінії проєкту “Хочу жить”. Деталі повідомив спікер проекту “Хочу жить” Віталій Матвієнко.

Інформація про проект активно шириться серед росіян і дає позитивні результати. За словами Віталія Матвієнко, проєкт “Хочу жить” повністю себе виправдав.

“З моменту старту проєкту вже маємо понад 3000 звернень від російських військових. Цифру тих, хто добровільно здався у полон, в цілях безпеки наразі не називаємо”, – зазначив спікер.

Також для окупантів, які хочуть здатися, навіть створили чат-бот. а Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими приймає звернення від росіян і гарантує дотримання Женевських конвентів щодо лікування військовополонених.

У ЗСУ нагадують, що для росіян, які хочуть здатися в полон, та їхніх родин діє “гаряча лінія”. Для отримання інформації слід телефонувати за номерами: +38 066 580 34 98, +38 093 119 29 84.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...