facebook

Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі, на війні загинув 39-річний Андрій Боднарчук із Прикарпаття

Трагічна новина з фронту надійшла у Ямницьку територіальну громаду. Під час боїв з московськими окупантами трагічно обірвалося життя Андрія Боднарчука.

Народився Андрій Васильович Боднарчук 19 червня 1984 року в Ямниці. Після одруження проживав з сім’єю у селі Тязів. Ще під час неоголошеної війни в зоні АТО (ООС), ризикуючи власним життям, він захищав землі рідної Батьківщини від загарбників. А коли вибухнула повномасштабна війна, Герой від першого дня російського вторгнення став на захист Батьківщини, інформують “Вікна” з посиланням на Ямницьку територіальну громаду.

Солдат Андрій Боднарчук був механіком ремонтного відділення у ремонтній роті автомобільної техніки однієї з військових частин. 6 березня 2024 року воїн загинув від отриманих поранень внаслідок влучання ракети збройних формувань рф у Донецькій області.

“Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника, який віддав своє життя, оберігаючи нашу Вітчизну. Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!”, — йдеться у повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...