facebook

В сталінському стилі: готуючи теракт на Каховській ГЕС, росія вивозить місцевих до Сибіру

Ухвалення та реалізація так званих “непростих рішень”, про які у своєму гундосому виступі попереджав новий командуючий російськими окупаційними військами так званої “СВО” Суровікін, розпочато. І це не якісь масштабні перегруповування армії, посилення окупаційних корпусів чи щось у схожому плані. Це маснштабний терор проти мирного населення України, геноцид та підготовка техногенної катастрофи, що може охопити величезні території півдня України.

Останнім часом риторика керівництва окупаційною армією росії в інформаційному просторі несподівано змінила вектор та цинічно зосередилася на наративі “цінності людського життя”. При цьому, тренд почали задавати ті, хто ці життя щоденно безжально губить на фронті та знищує в численних ракетних атаках мирного населення України.

Майже одночасно гауляйтер Херсонщини зрадник Сальдо та командувач російського окупаційного війська Суровікін, нібито переймаючись ситуацією навколо тимчасово окупованого Херсона (за словами генерала, обстановка там складається напружена – українська армія прориває російську оборону), одностайно заявили про ключове завдання – зберегти людські життя і дозволити російським військам ефективно виконувати свої функції із захисту Херсонської області.

При цьому, те що Збройні Сили України не обстрілюють мирні населені пункти і не наражають на небезпеку мирних громадян – це відомий факт. Україна воює за свою землю і захищає своїх людей від російської навали.

Російський солдат – загарбник. Московія, здійснюючи агресивні військові злочини, знищуючи цивільну інфраструктуру України, постійно “працює над посиленням образу зовнішнього ворога” і, як правило, анонсує проведення своїх терористичних актів, заздалегідь звинувачуючи у цьому українську армію. Така тактика налаштована, переважно, на “зомбованих пропагандою” росіян, і спрацьовує бездоганно.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нещодавно (18 жовтня) Суровікін оголосив, що володіє інформацією про підготовку Україною масованого удару по греблі Каховської ГЕС.

“У нас є дані про можливість застосування київським режимом заборонених методів війни в районі міста Херсон, про підготовку Києвом масованого ракетного удару по греблі Каховської ГЕС, завдання масованого ракетно-артилерійського удару по місту без розбору цілей” – заявив він.

Мабуть, тут доцільно буде нагадати яку важливість для України має ця гідротехнічна споруда. Каховська гідроелектростанція входить в десятку найбільших ГЕС України, забезпечує електроенергією та питною водою весь південний схід України та дає можливість економічного розвитку цілого регіону.

Тому неможливо навіть уявити, що політичне керівництво країни може прийняти рішення не те, що про зруйнування, а навіть про умисне пошкодження Каховської ГЕС. Так само, як нереальною є і перспектива нанесення масованих ударів по Херсону “без розбору цілей”.

А от росіяни, як хронічно розумово відсталі та патологічно хворі у своєму прагненні до руйнування цивільних об’єктів та знищення мирних мешканців, можуть це зробити і з великою насолодою. У разі чергового відступу російської армії її військове керівництво може зважитися на знищення греблі Каховської ГЕС і вже з’явилася інформація про мінування та закладення вибухівки, щоб звинуватити у скоєному українську армію.

Аналітики інституту вивчення війни підкреслили: “Російська влада, ймовірно, використовує ці попередження про імовірний український удар по Каховській ГЕС, щоб створити інформаційні умови для російських військ, щоб пошкодити дамбу та звинуватити Україну в збитках і втратах людей, використовуючи повені, що виникнуть в результаті, для прикриття свого подальшого відступу на південь Херсонської області”.

Президент Володимир Зеленський з цього приводу звернувся до Європейської ради і попередив, що росія свідомо створює основу для масштабної катастрофи на півдні України.

За фактом, Кремль – єдиний, хто може брутально використати ситуацію та спровокувати техногенну катастрофу (фактично застосувавши зброю масового ураження), здійснивши “атаку під фальшивим прапором”, щоб відволікти увагу росіян (так званого, внутрішнього електорату) від “третього принизливого відступу російських військ”, цього разу із заходу Херсонщини.

Наразі, на тлі контрнаступальних операцій Української армії на південній ділянці фронту, “ерефія” уже вивозить із окупованих районів Херсонської області так звані “держустанови”. Зокрема, в анексований Крим евакуйовано співробітників, майно “банків” та “пенсійного фонду”.

Крім того, розпочато примусове вивезення в росію мешканців правобережної частини Херсонської області. Спочатку їх переміщають до Криму та Краснодарського краю, де люди не мають жодної можливості залишитися і влаштувати своє життя, а далі, для тимчасового помешкання їм пропонуються, як правило, економічно відсталі та малозаселені території російської периферії. Це – типова примусова депортація на зразок сталінських переселень народів.

Попередньо, більшість депортованих ретельно перевіряються на лояльність “путінському режиму”, вони проходять так звану “фільтрацію”.

Після 24 лютого росія примусово вивезла на свою територію від 2 до 5 мільйонів українців: переважно з території так званих “Л/ДНР”, Запорізької та Херсонської областей. Тільки з 18 по 20 жовтня з території Херсонської області було депортовано 60 тисяч осіб.

Розтиражований російською пропагандою наратив щодо очікуваного теракту на Каховській ГЕС, внаслідок чого значні території області будуть затоплені, розрахований на те, щоб жителі області як найшвидше полишали свої домівки та переїздили до “ерефії”.

Шантаж спрацьовує. Росія планово перевозить українців у відсталі, економічно депресивні регіони. Для наших співвітчизників створюються умови, коли вони не мають іншого виходу, окрім працевлаштування, проживання, а іноді – створення родини – на іншому місці. Фактично, використовується апробована ще в радянські часи методика асиміляції та переселення народів. Коли люди позбавлялися не тільки прав та свобод, але і права вибору. Це взірець антилюдської політики Кремля. І за міжнародним правом це називається геноцидом.

В подальшому, пусті оселі українців планується заселяти російськими військовими, мобілізованими після 21 вересня (на території так званих “Л/ДНР” цей процес розпочався ще навесні). Путін використовує суто радянську методику асиміляції, перемішуючи та перетасовуючи населення на підконтрольних росії територіях таким чином, щоб не було однорідного складу, щоб люди втратили відчуття національної приналежності.

Російські військові на окупованих територіях не тільки виконують функцію наглядачів, вони гіпотетично залишатимуться там стільки, скільки там зберігатиметься влада Кремля.

Россія на очах усього світу примусово переміщує на свою територію мільйони українців так само, як Сталін депортував українців, кримських татар, чеченців, інгушів.

Чи могли ми уявити, що у 21 столітті в Україні буде здійснюватися справжня депортація по радянському зразку, коли розділяються родини, викрадаються діти та віддаються на виховання у сім’ї росіян, чоловіків “мобілізують” до війська та змушують брати участь у братовбивчій війні. Ця нелюдська, злочинна політика неприпустима і має бути припинена.

Для “путінського режиму” людяність – непритаманна та абсолютно нехарактерна, невідповідна та зайва опція. За весь час формування “руського міра” не вжито жодних заходів задля створення нормальних умов проживання власне населення російської федерації (можливо, за винятком великих міст). Демографічна криза на теренах росії набирає обертів і вже є цілі регіони, де в окремих галузях господарства фактично нікому працювати. У 2021 році, як вбачається зі статистичних даних, відбулося безпрецедентне скорочення в кількості населення.

І надалі проблема буде тільки загострюватися. Втрати росії на полі бою, залучення додатково резервістів до війни й утеча людей за кордон призведуть до поглиблення демографічної кризи.

Стає зрозумілим, що повномасштабне вторгнення в Україну, окрім основних цілей, мало на меті збільшення кількості працездатного населення в росії.

Путін розуміє, що у демографічному відношенні омріяна ним імперія самостійно не відновиться. В країні фактично не вистачає молодих здорових чоловіків – основи повноцінного генофонду. Ця проблема ретельно приховується, однак за весь час свого існування, росія ніколи не мала наскільки складних проблем з демографією як нині.

Тому використовуються усі можливі і неможливі засоби, реалізуються нелюдські плани. Саме тому Європа визнала росію – державою терористом. Саме тому Парламент Нідерландів підтримав створення спецтрибуналу для рф у Гаазі.

Світ розуміє, що режим путіна не заслуговує на компроміс і діалог – він має бути знищений як зло, яке загрожує усьому людству!

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...