facebook

Схуд і ослаб: з’явилися нові подробиці стану здоров’я Путіна

Російський “фюрер” продовжує свою криваву війну в Україні та всерйоз націлений на перемогу. Щоправда, як кажуть наближені до нього джерела, здоров’я Путіна підводить. Ой, як підводить.

Минулі вихідні президент РФ присвятив відпочинку. Як пише телеграм-канал Generall SVR, під час відпочинку диктатор пройшов чергове медичне обстеження.

“Занепокоєння, як самого Путіна, його близьких, так і медиків викликають напади кашлю у президента, а також постійна нудота та відсутність апетиту через приймання ліків і специфічну дієту на тлі онкології. В останні кілька місяців Путін схуд на вісім кілограмів, в оточенні президента переживають, що помітна у прогресі худорлявість і постійний кашель будуть розцінені елітами як ознака швидкого погіршення здоров’я вождя”, — пише канал.

Втім, незважаючи на ситуацію зі здоров’ям, наради, хоч і в режимі відеоконференцій, Путін все ж проводить. Зачитує доповіді, влаштовує “розбір польотів” і не стримує себе ні в чому, спілкуючись із міністрами. Щоправда, кажуть, що і на цих нарадах спокійно жити “фюреру” не дають напади кашлю.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...