За словами голови Мюнхенської конференції з безпеки, Німеччина має подумати, які гарантії може надати Україні. “Ми не маємо зараз більше виключати членство України в НАТО”, – зазначив Крістоф Хойсген.
Голова Мюнхенської конференції з безпеки Крістоф Хойсген вважає, що Німеччина не має більше виключати членства України в НАТО. Впевненість у цьому багаторічний радник екс-канцлера ФРН Ангели Меркель із зовнішньополітичних питань висловив в інтерв’ю виданням медіагрупи Bayern, витяги з якого опубліковані у середу, 26 жовтня.
У квітні 2008 року Меркель, яка займала на той час пост глави Кабміну ФРН на саміті Північноатлантичного альянсу в Бухаресті підтримала позицію про ненадання Києву плану дій з підготовки до членства в НАТО. До цього, у березні 2008 року Меркель на нараді вищого командного складу бундесверу заявила: “Я вважаю, що держави, які зараз замішані у внутрішні та регіональні конфлікти, не можуть претендувати на членство в НАТО”.
За словами Крістофа Хойсгена, на цьому етапі ситуація змінилася, оскільки президент РФ Володимир Путін порушив міжнародне право.
“Ми маємо подумати, які гарантії ми можемо дати Україні”, – зазначив глава Мюнхенської конференції з безпеки. Він обмовився, що не хотів би передбачати це питання. “Проте я вважаю, що ми не повинні зараз більше виключати членство України в НАТО”, – наголосив Хойсген.
Хойсген: Ядерні погрози Путіна адресовані перш за все Німеччині
Коментуючи ситуацію з ядерними загрозами президента РФ Володимира Путіна, голова Мюнхенської конференції з безпеки заявив, що вони в першу чергу спрямовані на те, щоб вплинути на ФРН.
“Загрози застосування ядерної зброї адресовані насамперед Німеччині”, – заявив Крістоф Хойсген. За його словами, президент РФ у такий спосіб намагається посилити страхи та послабити підтримку України. “Ми повернулися до логіки холодної війни”, – наголосив Хойсген.
Він додав, що США ясно дали зрозуміти Москві, що застосування ядерної зброї матиме катастрофічні наслідки для Росії.
“Не можу уявити, що серед російських генералів є самогубці, які могли б виконати подібний наказ”, – зазначив голова конференції. На його думку, російський лідер не хоче поставити себе у ситуацію тотальної світової ізоляції. Китай також не простить Росії застосування ядерної зброї, наголосив Крістоф Хойсген.
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…
Реалізація закону вимагатиме суворого дотримання норм захисту даних та відкритого діалогу з громадянами, щоб подолати…