facebook

“Путіна потрібно ліквідувати фізично” – глава уряду Ічкерії Ахмед Закаєв

Путіна треба усунути фізично, оскільки його загрози ядерною “дубиною”, від яких його раніше застеріг Зеленський, становлять небезпеку не лише для України, а й для всього людства. Таку думку в ефірі телеканалу “Ми – Україна” висловив глава уряду Чеченської Республіки Ічкерія Ахмед Закаєв.

“Путіна не можна заганяти в кут, я згоден. Путіна потрібно ліквідувати. Просто фізично ліквідувати, як божевільну людину”, – заявив Закаєв.

Свою позицію він пояснив тим, що російський президент надто загрався «ядерним кийком». Це загрожує катастрофою всій земній кулі.

“Якщо сьогодні хтось дозволяє собі грати “ядерним кийком”, то це загроза не тільки Україні. Це загроза всьому людству. І сьогодні світ має розуміти, від кого походить ця загроза”, – пояснив політик і додав, що не варто піддаватися цим. провокаціям та йти на поступки перед главою Кремля.

“Піти на поступки Путіну через те, що він може завдати ядерного удару, це буде великою помилкою. Я думаю, що, частково, Захід це розуміє… Не можна прощати путіну чеченських дітей, яких він знищив. в Україні? Скільки жінок… ні, не можна. Закінчився час політики умиротворення”, – резюмував Закаєв.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...