facebook

“Без мами залишилася донечка”: відійшла у вічність молода вчителька (ФОТО, ВІДЕО)

Хвороба не обирає своїх жертв. Навіть коли людина сповнена натхнення і бажання жити, на шляху до здійснення її мрій може стати невблаганне захворювання, яке не дасть жодних шансів навіть найсильнішим.

Вчора, 4 листопада, стало відомо, що після виснажливої боротьби з хворобою відійшла у вічність молода вчителька Теребовлянської школи-ліцею Березка Наталія Василівна.

Про це повідомили у самому навчальному закладі та опублікували зворушливе відео-спогад про світлі моменти, пов’язані із колегою.

“Страшна звістка сколихнула похмурий осінній день. Наша колега, наша учениця, наша подруга Березка Наталя Василівна назавжди відійшла у вічність. Понад усе вона любила свою сім’ю і свою роботу. Молода, надзвичайно енергійна, творча, працьовита, завжди готова допомогти та вислухати. Людина, з великою кількістю ідей, планів та мрій, які, на жаль, вже не збудуться. Усіх нас вона дивувала своєю енергією і натхненням до праці. Ми завжди пам’ятатимемо ніжну усмішку, грайливі очі та дзвінкий голос. Щодня усі чекали приємної звістки, що їй вже краще і вона ось-ось повернеться у школу. На жаль, цього не буде. Увесь колектив щиро співчуває донечці, чоловікові, батькам, братові та усій родині. Нехай Бог прийме душу Наталі у царстві своїм”, – повідомили на сторінці ліцею.

Редакція сайту Тернополя 0352.ua також висловлює свої співчуття сім’ї померлої, її близьким та колегам.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...