facebook

Ще 50 тисяч українців можуть отримати грошову допомогу – Мінсоцполітики

За запитом міжнародної організації до списку включені заяви людей, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях.

Мінсоцполітики в рамках укладеного меморандуму з Норвезькою радою у справах біженців передало список заяв для виплати грошової допомоги 50 тисяч українців, які подали заявку на платформі “є Допомога”.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що за запитом міжнародної організації до списку включені заяви людей, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях. Це вже другий список, наданий Норвезькій раді у справах біженців.

“Звертаємо увагу, що після передачі списків на виплату міжнародні організації проводять додаткову перевірку щодо де дублікації виплат. Нагадуємо, рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім`ї”, – наголосили у міністерстві.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На сьогодні громадянами України подано понад 10 млн заявок, у зв’язку з чим було тимчасово припинено збір заявок на платформі “є Допомога” для їх передачі за запитом до міжнародних організацій.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...