facebook

Одразу двоє військових з Івано-Франківщини віддали життя за Україну

Сумна звістка прийшла у Коршівську громаду.

На російсько-українській війні загинули воїни з села Коршів, ІГНАТЮК Павло Ярославович, 26.05.1986 р.н. та ЛОБОДЮК Володимир Іванович, 2000 р.н.

Павло солдат 2 гірсько-штурмової роти військової частини А3715, захищав Україну від російського агресора, загинув 15.12.2022 року під час мінометного обстрілу в районі населеного пункту Спірне, Донецької області внаслідок отриманих поранень не сумісних з життям.

Володимир старший лейтенант, командир мінометної батареї гірсько-штурмового батальйону А1536, 16.12.2022 р. загинув внаслідок артилерійського обстрілу позицій поблизу н.п. Яковівка, Донецької області.

“Вірні військовій присязі, у бою за нашу батьківщину, виявили мужність та стійкість, віддали життя за кожного з нас! Вони навіки залишиться в нашій пам’яті мужніми захисниками, безстрашними воїнама, великими патріотами України та щирими людьми! Висловлюємо щирі співчуття родині загиблих. Розділяємо ваше горе. Глибоко сумуємо разом з вами. Вічна пам’ять Героям, які віддали своє життя за Україну та кожного з нас“, – йдеться у дописі в гурпі Коршівська ОТГ.
Про день і час зустрічі та прощання з воїнами повідомимо згодом.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...